Kalkulator Kalorii
wpisz nazwe produktu

 
Kalkulator Kalorii

Kalkulator kalorii pozwoli Ci wygodnie sprawdzić i podliczyć ilość zjedzonych wartości spożywczych. Dzięki naszej bogatej bazie liczącej ponad 20 tysięcy produktów i dań z nich przyrządzonych, szybko i w jednym miejscu dowiesz się o swoim spożyciu kcal, białek, węglowodanów i tłuszczy.
Możesz również skorzystać z naszych kalkulatorów, dzięki którym pogłębisz swoją wiedze i dowiesz się jak zaplanować swoją dietę na najbliższe godziny czy dni. Kalkulator został napisany z uwzględnieniem responsywności dzięki czemu możesz wygodnie korzystać z niego na każdym urządzeniu mobilnym, takim jak smartphone, czy tablet.
Nie wiesz np, ile kalorii ma pomidor, wpisz pomidor, a my dynamicznie dopasujemy listę możliwych gatunków warzywa, dzięki czemu dokładnie określisz ilość spożytych wartości.
Pamiętaj jednak, że najważniejsza jest systematyczność dlatego jeśli chcesz osiągnąć zadowalające Cię rezultaty, radzimy Ci skorzystać z naszego dziennika kalorii, dzięki niemu do swojej dyspozycji dostaniesz rozbudowane i konfigurowalne wykresy, historie aktywności i wiele wiele więcej.
Ważne jest to żeby widzieć wpływ spożywanych kalorii na naszą wagę bo nic nie motywuje bardziej niż efekty!
Pamiętaj jesteśmy dla Ciebie za darmo, na zawsze za darmo !